
LED RGB димируема крушка GoSmart A60 E27/9W/230V 2700-6500K Tuya
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна димируема LED крушка. Управлявайте осветлението от всяко място чрез смартфон. RGB – избор от до 16 милиона цвята. RGBW е допълнителна функция, която позволява настройка на бялата светлина от студена до топла тоналност. Плавно регулируема яркост и цветна температура от 2700K до 6500K. Управление чрез приложението Retlux Home (съвместимо с iOS и Android) през Wi-Fi. 3 музикални режима, които създават подходяща парти атмосфера (крушката реагира на околния звук и адаптира светлинните ефекти). Режим Сън, режим Зора, музикален режим и много други функции. Възможност за управление и чрез Bluetooth. Поддръжка на гласово управление чрез Google Assistant или Alexa.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Цветни | Да |
| Тип контакт | E14 |
| Тип крушка | LED |
| Функция | TUYA/Bluetooth/Alexa |
| Форма | Свещ |
| Цокъл | E14 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Входяща мощност | 4,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Тип | LED крушка |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 326 lm |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Series | SMART Retlux, BULBS Retlux |
| Производител | Retlux |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, цветен
В наличност
G4, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
