
Комплект от 3 вградени прожектора стомана с LED IP44 - Relax LED
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с LED диоди Samsung 2835. Механична устойчивост: IK10. IP65 - устойчив на проникване на вода и твърди частици.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Брой крушки | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Тип | Индустриална лампа/Лампа |
| Място | Баня/Градина и пътеки/Гараж |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Степен на механична устойчивост | IK10 |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | IPER Kanlux |
| Производител | Kanlux |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност



Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Стенни часовници
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
230V
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка