
Бежова/ в златист цвят стенна лампа Patrick – Opviq lights
Ключ за осветление, спалня и дневна
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Хромирано стенна лампа с декорирано стъкло.Подходяща за всекидневна, спалня и коридор.
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Други |
| Място | Спалня |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | DANILA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, спалня и дневна

Метал
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи


Модерни



Стъкло

Стъкло

Дърво
В наличност
Стъкло


Метал
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност