
Nedis LNLW10WT - LED Ориентираща лампа за контакт със сензор за движение LED/0,55W/230V
История на цените
- 25.05.2026 г. - 10,69 € / 20,91 лв.
- 22.11.2024 г. - 10,69 € / 20,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Нощна LED лампа, идеална за коридор, спалня или детска стая. Осветителят е оборудван с сензор за движение - включва се при засичане на движение. Благодарение на сензора за здрач, се включва само на тъмно. Осигурява приятно топла светлина. Време на светене при засичане от сензора: 30 с. Ъгъл на сензора: 90°.
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,55 W |
| Функция | Сензор за здрач/LED технолигия/Със сензор |
| Място | Детска стая/Спалня |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,55 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,55 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 11 lm |
| Тип | Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт |
| Стил | Други |
| Series | NIGHT LIGHT Nedis |
| Производител | Nedis |
Подобни продукти


Детска стенна лампа бежова с LED 3-степенно димиране - Gigi the Giraffe
В наличност
Детска стенна лампа бежова с LED 3-степенно димиране - Benny the Bunny
В наличност
LED RGBW Димируем детски лампа LED/1W/5V USB 1200 mAh капибара
Нощни лампи
В наличност
Настолна лампа бяла 30 см вкл. LED димируема IP54 акумулаторна - Baby Whale
Детски настолни лампи
В наличност
Детска стенна лампа бежова с LED 3-степенно димиране - Ellie the Elephant
Нощни лампи
В наличност
Пендел МИНИ, крем, 1xE27

Детска стенна лампа бежова с детайли, включваща LED димируема в 3 стъпки - Benny the Bunny
Нощни лампи
В наличност
ONLI - Детски полилей за повърхностен монтаж BUTTERFLY 3xE14/6W/230V
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Бяла и кафява LED детска нощна лампа Toucan – Star Trading
Нощни лампи
В наличност
Atmosphera - Детски полилей с кабел PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm розов
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Пендел НОРМАНДИЯ БЯЛ - елипса, бял, 1xE27

плафон Moon White APP865-C
В наличност
Atmosphera - Детска настолна лампа STARRY MUSHROOM 1xE14/25W/230V розова
Детски настолни лампи
В наличност
Moulin Roty - Нощна лампа Костенурка
Нощни лампи

Пендел СКОТИЯ, бял, абажур Шинц Бял + Ферма, 1xE27

Детска стенна лампа бял облак със слънце - Cloudy
В наличност
Детска таванна лампа зелена с бяло - Lucille
В наличностБезплатна доставка
Moni toys - Нощна лампа и проектор Starry Sky 66204
Нощни лампи, диаметър

Детски пендел SWEET 1xE27/15W/230V бял/розов/пеперуда
Детски полилеи
В наличност
Модерна настолна лампа жълта с включен LED акумулатор - Bulby
Детски настолни лампи
В наличност
Детска таванна лампа розова със сърца - Harrie in Love
В наличност
Детска стенна лампа син облак със слънце - Cloudy
В наличност
Детска стенна лампа синя с LED 3-степенно димиране - Ellie the Elephant
Нощни лампи
В наличност
Moni toys - Нощна лампа и проектор Starry Sky 66202
Нощни лампи

Бяла LED нощна лампа със сензор за движение - Star Trading
Нощни лампи
В наличност
Reer - Нощен проектор Reer 52110, Бял

Moni toys - Нощна лампа и проектор Starry Sky 66203
Нощни лампи, диаметър

Детска висяща лампа син балон - Air Balloon
В наличност
Детска стенна лампа кафява с LED 3-степенно димиране - Gigi the Giraffe
В наличност
Настолна лампа бяла 50 см вкл. LED димируема IP54 акумулаторна - Baby Whale
Детски настолни лампи
В наличност
Лампа G164-1CP
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
ZEVENTI - таванен вентилатор FAMARA 1xE14/60W/230V сив
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка