





Размери 135×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяло-синьо единично фланелено спално бельо 135x200 cm Ophelia Floral – Bianca
| Ширина: | 135 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Материал | Фланел |
|---|---|
| Вид спално бельо | Единично легло |
| Закрепване на спално бельо | С цип |
| Теми | Цветя |
| Цвят | Син |
| Характеристики | Двустранен/затоплящ |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Фланел |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.94 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 135x200 |
| Размер на възглавницата | 50x75 |
| Серия | Ophelia Floral |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 165 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/може да се пере в пералня/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Bianca |


Памучен сатен, сатен

Памук

135×200 cм, единично легло, фланел
В наличност

135×200 cм, единично легло
В наличност
Памук, 100% полиестер, едноцветни
За изпращане след 3 дни
135×200 cм, единично легло
В наличност
Двойно легло, френски, цип
В наличност
Памук


Памук, 100% полиестер, едноцветни
За изпращане след 3 дни
Памук, двойно легло, цип
В наличност
Памук, единично легло, цип
В наличност



Памук

220×240 cм, памук, двойно легло
В наличност
140×200 cм, единично легло, фланел
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
220×240 cм, памук, двойно легло

200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност

135×200 cм, единично легло


140×200 cм, единично легло, микроплюш
В наличност
Памук, двойно легло, френски
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност

Единично легло, цип, микроплюш
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност