





Размери 200×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяло-зелено двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Holly and Mistletoe – Catherine Lansfield
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Материал | Фланел |
|---|---|
| Вид спално бельо | Двойно легло, Френски |
| Характеристики | Затоплящ/двустранен |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Фланел |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 1.28 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 200x200 |
| Размер на възглавницата | 50x75 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Holly and Mistletoe |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 165 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/може да се пере в пералня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Бял/зелен |
| Производител | Catherine Lansfield |
Отзиви на потребителите
Меко спално бельо с красиви шарки.

200×200 cм, памучен сатен, памук
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност

135×200 cм, единично легло



140×200 cм, единично легло, фланел
В наличност

220×240 cм, памучен сатен, памук
В наличност


Двойно легло, френски, цип
В наличност


Памук

Памук, двойно легло, цип
В наличност
140×200 cм, памук, единично легло



Памук

140×200 cм, единично легло, фланел
В наличност





Памучен сатен, памук, двойно легло
В наличност

Памучен сатен, сатен


140×220 cм, памучен сатен, памук
В наличност
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност