
Osram - LED таванно осветително тяло ORBIS SPIRAL LED/42W/230V Ø 50,5 cm бяло
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител. Комбинация от индиректно осветление чрез отражение от тавана и осветен кръг. Благодарение на вградения превключвател можете да настроите цвета на светлината между ултра топло бяло (2700K), топло бяло (3000K) и дневно бяло (4000K). Осветителят може да се димира (също може да се настрои на превключвателя).
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер, LED технолигия/Димируем, с димер |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул, LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Температура на светлината | 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K, 2700 K/3000 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Series | MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion, MANTA Orion |
| Производител | Orion |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


