
Osram - LED таванно осветително тяло ORBIS SPIRAL LED/42W/230V Ø 50,5 cm бяло
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 58.68 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm, 5150 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W, 355 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo, REDUCTA Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Атипичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


