
49,17 €
96,17 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Immax Neo, който имаме на склад на цена 66.57 и с гаранция от 3 години.
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Общ светлинен поток | 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO |
| Производител | Immax Neo |







Студено бялa светлина
В наличност


Студено бялa светлина
В наличност




Метал
В наличност











Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка





Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
