
LED Лампа за окачен таван VEGA LED/24W/230V 2900/3900/5800K Ø 30 см бял
История на цените
- 4.04.2026 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 26.11.2024 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Корпусът на осветителното тяло е изработен от висококачествено боядисан алуминий в бял цвят. PS NANO дифузьорът осигурява равномерно разпръскване на неослепяваща светлина в широк ъгъл от 120°. Осветителят е оборудван с пружинни крепежни елементи, които позволяват лесен монтаж, например в гипсокартон. Тънкият дизайн улеснява монтажа в тавана. В комплекта е включен захранващ източник LED CCD. При инсталация е възможно чрез превключвател, интегриран в захранващия блок на осветителното тяло, да се променя цветната температура в три степени: 2900/3900/5800K. В сравнение с класическа крушка, до 88% намаление на електроенергийното потребление.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Температура на светлината | 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K, 5800 K/2900 K/3900 K |
| Цвят на светлината | Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло, Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Монтажен отвор | 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm, 285 mm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Дълбочина на вграждане | 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm, 20 mm |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Общ светлинен поток | 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm, 3220 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W, 225 W |
| Series | VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux, VEGA Greenlux |
| Производител | Greenlux |
Подобни продукти


Brilliant - Димируемо таванно LED осветително тяло SORELL LED/24W/230V бяло + дистанционно управление
В наличност
Eglo 69076 - LED панел за окачен таван SALOBRENA PRO LED/39,5W/230V 60x60 см
В наличност
LED Плафониера FENIX LED/12W/230V 2900/3900/5800K Ø 16,8 см бял
В наличност
Ledvance - Плафон ORBIS ПАРИЖ 1xE27/25W/230V бял
В наличност
Eglo 98026 - LED Димируем Панел SALOBRENA 2 LED/40W/230V
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED таванно осветително тяло MILTON LED/24W/230V 42x42 см бяло
В наличност
Telefunken 300606TF - LED Панел за повърхностен монтаж LED/18W/230V 4000K
В наличност
Brilliant - LED Димируемо таванно осветително тяло SORELL LED/24W/230V бяло + дистанционно управление
В наличност
Eglo 900758-LED Димируем плафон SARSINA-Z 33,5W/230V Ø 45 см бял
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Briloner 3709-016 - LED RGBW Димируем плафон LED/22W/230V бял + д.у.
В наличност
Ecolite W008S-CCT/50W/BI - LED Плафониера TERY LED/50W/230V IP40 бял
В наличностБезплатна доставка
Ecolite WYB380-CCT/24W/BI - LED Плафониера DISK LED/24W/230V IP44 бял
В наличност
LED таванно осветително тяло CLEO LED/96W/230V 4000K пр. 80 см бяло
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за окачен таван SQUARE LED/18W/230V 4000K 22x22 см бял
В наличност
Palnas 61000886 - LED Лампа MONY LED/26W/230V 3000K
В наличност
Rabalux 71079 - LED Панел за повърхностен монтаж DAMEK LED/80W/230V 4000K 120x60 см
В наличностБезплатна доставка
Ledvance - Плафон ORBIS ПАРИЖ 3xE27/25W/230V кремав
В наличност
Вграден LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
LED Лампа за окачен таван CIRCLE LED/18W/230V 4000K Ø 22 см бял
В наличност
Eglo 79464 -LED Димируем плафон POZZALLO LED/16W/230V бял + д.у.
Топло бяла светлина
В наличност
Top Light - LED таванно осветително тяло HALO с възможност за димиране LED/60W/230V Ø 60 см бяло + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Плафониера BLOCK LED/12W/230V 4000K 16,7x16,7 см бял
В наличност
Eglo 96151 - LED Панел за вграждане SALOBRENA LED/40W/230V
В наличностБезплатна доставка
Philips - Лампа за вграждане MESON LED/12,5W/230V 3000K
В наличност
Eglo 33206 - RGBW Димируем плафон SALOBRENA-C LED/16W/230V + д.у.
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilliant - LED Панел CHARLA LED/40W/230V 29,5x119,5 см 2700K
В наличност
Telefunken 301106TF - LED Димируем панел LED/36W/230V 3000-6000K + д.у.
В наличност
LED панел NIVERA 32W 230V IP54 29,5x59,5 см бял
В наличност
Fulgur 42363 - LED таванно осветително NOMY LED/40W/230V пр. 50 см бяло
В наличност
LED панел за повърхностен монтаж LED/60W/230V 30x120 см бял
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
