
Immax NEO 07252L -LED Димируема лампа SEMPLICI 48W/230V Wi-Fi Tuya бял + д.у.
История на цените
- 3.04.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 16.10.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло Immax NEO SEMPLICI Smart с елегантността и изчистения си дизайн отговаря на нуждите на съвременния интериор. Регулиране на яркостта, промяна на цветната температура от топла, релаксираща светлина, през естествена, до студен бял нюанс, както и възможност за настройка на персонализирани светлинни режими. Лесно управление дори извън дома чрез приложението Immax NEO PRO или дистанционно управление с ИЧ (включено в комплекта). Пълна съвместимост с Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife). УМНА Wi-Fi система с поддръжка на BEACON: Безжично управление чрез Bluetooth протокол. С дистанционното управление можете да контролирате осветлението или крушката от разстояние. Не е необходимо да насочвате дистанционното към устройството (обхват около 20 м). С едно дистанционно могат да се управляват до 30 устройства. Не е необходим хъб (Bridge). Лесна връзка с приложението – просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която интегрира всички устройства в единна управляема система. Освен осветлението и множество елементи на умния дом, тя поддържа и охранителни устройства като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който използвате на телефона си.
Спецификации
| Цветова температура | Студено бялa светлина |
|---|---|
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Общ светлинен поток | 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm, 3468 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO, AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO |
| Производител | Immax Neo |
Отзиви
Подобни продукти


Palnas 61000886 - LED Лампа MONY LED/26W/230V 3000K
В наличност
Rabalux 71079 - LED Панел за повърхностен монтаж DAMEK LED/80W/230V 4000K 120x60 см
В наличностБезплатна доставка
Fulgur 42361 - LED Плафониера NOMY LED/24W/230V Ø 30 см бял
В наличност
Brilliant - Димируемо таванно LED осветително тяло SORELL LED/24W/230V бяло + дистанционно управление
В наличност
LED Плафониера FENIX LED/12W/230V 2900/3900/5800K Ø 16,8 см бял
В наличност
Immax NEO 07253L -LED Димируема лампа SEMPLICI 60W/230V Wi-Fi Tuya бял + д.у.
Студено бялa светлина
В наличност
Brilliant - LED Димируем плафон LAURICE LED/24W/230V 2700-6500K + д.у.
В наличност
Ledvance - Плафон ORBIS ПАРИЖ 1xE27/25W/230V бял
В наличност
Immax NEO 07252L -LED Димируема лампа SEMPLICI 48W/230V Wi-Fi Tuya бял + д.у.
В наличност
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
LED Плафон за баня PIRIUS LED/17W/230V Ø 33 см IP44
В наличност
Prezent 70321-LED димируем плафон TRIMO LED/24W/230V пр. 30 см бял
В наличност
LED Панел за баня LED/36W/230V IP44
В наличност
LED Лампа за окачен таван VEGA LED/24W/230V 2900/3900/5800K Ø 30 см бял
Метал
В наличност
Fulgur 41812 - LED Плафониера NOMY LED/32W/230V Ø 40 см бял
В наличност
Brilliant - LED Димируемо таванно осветително тяло SORELL LED/24W/230V бяло + дистанционно управление
В наличност
Aigostar - LED панел за окачен таван LED/50W/230V 6500K 120x30 см бял
В наличност
LED Плафон за баня PIRIUS LED/12W/230V Ø 28 см IP44
В наличност
Brilliant - LED таванно осветително тяло MILTON LED/24W/230V 42x42 см бяло
В наличност
Globo 41566-32W - LED Плафониера NIELSEN LED/32W/230V 4000K Ø 40 см бял
В наличност
Ledvance - Плафон ORBIS ПАРИЖ 3xE27/25W/230V кремав
В наличност
Ideal Lux - LED полилей на кабел ORACLE SLIM LED/37W/230V 2700K Ø 70 cm бял
В наличностБезплатна доставка
LED панел за окачен таван ALGINE LED/60W/230V 4000K 120x60 cm
В наличност
Eglo 98026 - LED Димируем Панел SALOBRENA 2 LED/40W/230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 69076 - LED панел за окачен таван SALOBRENA PRO LED/39,5W/230V 60x60 см
В наличност
Eglo 33271-LED RGBW регулируемо таванно осветление TOTARI-C 34W/230V пр.60 см +
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED вградено таванно осветително тяло LED/18W/230V 20,8x20,8 cm бяло
В наличност
Aigostar - LED Лампа за окачен таван ULTRATHIN LED/16W/230V 6000K бял
В наличност
Kanlux 39231 - Повърхностно монтиран LED панел BLINGO UAIO LED/40W/230V 60x60 см CRI 90 UGR<19
В наличност
Osram - LED панел за повърхностен монтаж PLANON LED/40W/230V 4000K 30x120 cm бял
В наличност
Ledvance - LED димируемо осветително тяло за под шкаф със сензор CABINET LED/5W/230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
