



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кухненска везна Scale – Premier Housewares
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Допълнителен материал | Неръждаема стомана/пластмаса |
| Специфичен материал | Желязо |
| Материал | Метал |
| Капацитет на тежестта | 3 kg |
| Тегло | 0.82 kg |
| Дължина | 18 cm |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Обикновено |
| Инструкции | Подходящ за съдомиялна машина |
| Material | Метал |
| Производител | Premier Housewares |
Отзиви на потребителите
Всичко отговаря на очакванията, само купата на везната можеше да бъде по-голяма, или поне държачът за купата да може да се смени с по-голям, иначе всичко е наред.

Цифров
В наличност
С купа
В наличност

Цифров, с купа
В наличност
Цифров
В наличност

Цифров

Цифров

Цифров
В наличност
Цифров
В наличност


Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност
240×260 cм
В наличност