
49,17 €
96,17 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 14.88 и с гаранция от 3 години.
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
|---|---|
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm, 80 mm |
| Дълбочина на вграждане | 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W, 4,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm, 1440 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W, 14,7 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner, FLAT Briloner |
| Производител | Briloner |


С IP44
В наличност

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност


Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност


С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Метал
В наличност


Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
