
Globo 41562-24N - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/24W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто таванно осветително тяло. Подходящо и за влажни помещения (IP44). Регулиране на яркостта в три стъпки чрез обикновен стенен ключ (100 - 50 - 10%). Функция за запаметяване. Включен в осветителното тяло е вграден енергоефективен LED източник.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W, 115 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo |
| Производител | Globo |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност