
Globo 41562-18N - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/18W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто таванно осветително тяло. Подходящо и за влажни помещения (IP44). Регулиране на яркостта в три стъпки чрез обикновен стенен ключ (100 - 50 - 10%). Функция за запаметяване. Включен в осветителното тяло е вграден енергоефективен LED източник.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W |
| Общ светлинен поток | 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm, 2300 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo, SAPANA Globo |
| Производител | Globo |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност