
LED огледално осветление за баня LED/5W/230V 4000K 30 см IP44 матово злато
Описание на продукта
Осветление за огледало в банята. Степен на защита IP44 позволява инсталиране на осветлението в помещения с повишена влажност. Модерен дизайн и качествено изпълнение. Възможност за монтаж на огледало, шкаф или стена. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Място | Баня |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 5 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | Осветление за огледало |
| Стил | Други |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Series | BATH MIRROR Baterie Centrum |
| Производител | Baterie Centrum |
Подобни продукти


Комплект от 6 модерни вградени спота за баня бели - Doku
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа златиста 31 см IP44 - Yuma
С IP44
В наличност
Brilagi - Таванно осветително тяло за баня POOL 3xE27/15W/230V Ø 40 см IP54 бяло
В наличност
Модерен прожектор за баня бял 2 светлини IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Модерна стенна лампа за баня бяла IP44 2-светлина - Bath
С IP44
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели GU10 70mm IP44 - Dept
С IP44
В наличност
Модерна таванна лампа за баня месинг 3-светлина - Cederic
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
С IP44
В наличност
Brilagi - LED осветително тяло за баня ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 см златисто IP54
С IP44
В наличност
Модерна таванна лампа за баня стомана 3-светлина - Cederic
В наличност
Aigostar - LED Лампа за вграждане в баня LED/4,8W/230V 4000K бял IP65
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Модерна стенна лампа за баня стомана 62 см IP44 - Cascada
С IP44
В наличност
Brilagi - LED вградено осветително тяло за баня LED/4,8W/230V 4000K бяло IP65
В наличност
Стенна лампа за баня месинг 32 см с LED IP44 - Cascada
С IP44
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектора бели кръгли GU10 50mm IP44 - Xena
С IP44
В наличност
Brilagi - Спот за баня MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 мм бял IP54
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектори бели с LED 3-степенна димираща IP65 - Blanca
В наличност
Модерна стенна лампа за баня златиста IP44 2-светлина - Bath
С IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 20W 100CM APP376-1W WHITE
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 15W 68,5CM APP370-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерен баня прожектор бял квадратен IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Rabalux 71426 - LED Плафон за баня ALENZO LED/18W/230V IP44 бял
Таванно осветление
В наличност
Brilagi - LED Плафон за баня PERA LED/18W/230V Ø 22 см IP65 бял
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Интелигентен вграден прожектор за баня бял с Wifi GU10 - Shed
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня VESTAS LED/18W/230V 3000K IP54
В наличност
Модерен баня прожектор бял квадратен 2-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Модерна баня стенна лампа бяла IP44 - Bath
С IP44
В наличност
Комплект от 6 модерни вградени спота за баня бели - Shed
В наличност
Brilagi - LED таванен плафон за баня VESTAS LED/12W/230V 3000K IP54
В наличност
Стенна лампа бяла 41,5 см с LED IP44 - Jerre
Стенно осветление, с IP44, диаметър
В наличност
Модерен баня прожектор месинг IP44 - Japie
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Solight CA01B - Часовник с аларма LED / 5V / 3xAAA 3000mA
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
REA-U8567 - Мивка за плот LINDA 34x48,5 cm керамика/мраморен декор
Керамика, плот за маса
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
REA-U8700 - Умивалник за плот ARLETA 42x61,5 см керамика/бял гланц
Керамика, плот за маса
В наличностБезплатна доставка
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност