
LED таванно осветително тяло за баня LED/14W/230V 3000/4000/6500K Ø 26 см IP44 бяло
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя RED, който имаме на склад на цена 132.08 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W, 65 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm, 948 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red, AWE Red, CEILING Red |
| Производител | RED |

С IP44
В наличност


Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
Таванно осветление
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност