
Черна маса за телевизор от декор от ясен 140x45 cm Seaford – Actona
45×140×40 cм, мат, от ясен
289,85 € / 566,9 лв.

Черна/естествена маса за телевизор от декор от дъб 140x45 cm Seaford – Actona
45×140×40 cм, мат, от дъб, индустриални
234 € / 457,66 лв.

Маса за телевизор от дъбов декор в естествен цвят 140x45x40 cm Seaford – Actona
Гланц, от дъб, скандинавски
313,65 € / 613,45 лв.
Черна маса за телевизор от декор от ясен 140x45 cm Seaford – Actona
Размери 45×140×40 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 289,85 € / 566,9 лв.
- 19.04.2026 г. - 289,85 € / 566,9 лв.
- 20.02.2026 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 16.02.2026 г. - 321,6 € / 628,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 321,6 € / 628,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 277 € / 541,76 лв.
- 25.11.2025 г. - 244,4 € / 478 лв.
- 21.11.2025 г. - 257,69 € / 504 лв.
- 7.11.2025 г. - 271,5 € / 531,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 281,21 € / 550 лв.
- 28.11.2024 г. - 257,28 € / 503,2 лв.
- 22.11.2024 г. - 273,34 € / 534,61 лв.
- 15.11.2024 г. - 289,44 € / 566,1 лв.
- 10.11.2024 г. - 291,79 € / 570,69 лв.
- 29.10.2024 г. - 273,54 € / 535 лв.
- 28.10.2024 г. - 263,83 € / 516,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 273,54 € / 535 лв.
- 28.10.2024 г. - 263,83 € / 516,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 273,54 € / 535 лв.
- 27.10.2024 г. - 263,83 € / 516,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 273,54 € / 535 лв.
- 21.10.2024 г. - 321,6 € / 628,99 лв.
- 16.10.2024 г. - 273,54 € / 535 лв.
- 15.10.2024 г. - 321,6 € / 628,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черна маса за телевизор от декор от ясен 140x45 cm Seaford – Actona
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 45 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Ясен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 27.1 kg |
| Система за затваряне | Отваряне с натискане |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Серия | Seaford |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Индустриален/скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Меламин |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Меламин |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Характеристики | С чекмеджета/с отвор за кабели/с крачета/с врати |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Лак/меламин |
| Цвят на дървото | Тъмно дърво |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Материал | Метал/МДФ |
| Цвят | Черен |
| Material | Метал/МДФ |
| Производител | Actona |
Подобни продукти

Бяла маса за телевизор от дъб 140x52 cm Alana - Støraa
52×140×39 cм, модерни, мат

Маса за телевизор от декор от дъб в естествен цвят 120x43 cm Pensacola – Unique Furniture
43×120×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Черна маса за телевизор Mirka - Skandica
45×130×35 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Черна/естествена маса за телевизор от декор от дъб 180x45 cm Arista – Teulat
45×180×40 cм, гланц, от дъб
В наличност
Черна маса за телевизор 220x74x45 cm Platt – Teulat
Мат

Синя/сива маса за телевизор 180x56 cm Corvo – Teulat
56×180×40 cм, модерни, мат
В наличност
Черна маса за телевизор от масивен бор 150x56x44 cm Gravure – WOOOD
56×150×44 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Сива маса за телевизор 140x53 cm Caitlin – Støraa
Мат
Безплатна доставка
Черна маса за телевизор 180x50 cm Tayra – Marckeric
50×180×35 cм, мат

Бежов скрин за телевизор Mistral 222 - Hammel Furniture
Модерни, мат, скандинавски

ТВ масичка от черен/естествен дъб 175x60 cm Porto - Woodman
60×175×40 cм, модерни, мат

Черна маса за телевизор 177x57 cm Media - Tvilum
Мат

Маса за телевизор сиво-зелена от масивен бор 158x53x40 cm Misti – Marckeric
53×158×40 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Шкаф РИМИНИ РТВ-182СК Бежово Таупе/Черен мат - МОДЕРЕН ТВ ШКАФ С ЧЕКМЕДЖЕТА/РАФТОВЕ И НАБРАЗДЕНИ ФРОНТОВЕ
Модерни, мат
В наличност
Черна метална маса за телевизор 160x55x45 cm Veep – Unique Furniture
55×160×45 cм, мат, индустриални
В наличност
ТВ шкаф ЛАНА RTV-150 Бежов (Шампанско) - ТВ ШКАФ ЗА ХОЛ ДНЕВНА
В наличност
Черна метална маса за телевизор 130x55 cm Brisbane - House Nordic
55×130×40 cм, мат, скандинавски
Безплатна доставка
ТВ шкаф ВИК ТВ-140 Дъб Артисан - МОДЕРНА ТВ МАСА ЗА ХОЛ/ ДНЕВНА
Модерни, от дъб, дърво
В наличност
Черна маса за телевизор 175x74x45 cm Platt – Teulat
74×175×45 cм, мат

Шкаф РИМИНИ РТВ-182 Бежово Таупе/Черен мат - МОДЕРЕН ТВ ШКАФ С ЧЕКМЕДЖЕ/РАФТ И НАБРАЗДЕНИ ФРОНТОВЕ
Модерни, мат
В наличност
Черна маса за телевизор 160x50 cm Diora – Marckeric
50×160×35 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Шкаф РИМИНИ РТВ-182 Елегантен Орех/Черно - МОДЕРЕН ТВ ШКАФ С ЧЕКМЕДЖЕ/РАФТ И НАБРАЗДЕНИ ФРОНТОВЕ
Модерни, от орех
В наличност
Сиво-бежова маса за телевизор 189x61x42 cm Mod – noo.ma
Мат
Безплатна доставка
Антрацитна маса за телевизор 161x42 cm Mistral – Hammel Furniture
42×161×45 cм, модерни, мат

ТВ масичка 180x56 cm в черно и антрацит Nube - Teulat
Мат
В наличност
Антрацитно сив ТВ скрин с дъбов фурнир Yoko - Teulat
58×180×40 cм, модерни, мат

Маса за телевизор от дъбов декор в естествен цвят 150x60x40 cm Ry – Tvilum
60×150×40 cм, на крака, модерни
Безплатна доставка
Кафява маса за телевизор от декор от дъб 120x45x40 cm Southampton – Actona
45×120×40 cм, мат, от дъб

Черна маса за телевизор от декор от ясен 89x22 cm Mistral – Hammel Furniture
22×89×32 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Зелена метална маса за телевизор 160x50x35 cm Fayna – Marckeric
50×160×35 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Бяла маса за телевизор Mistral 232 - Hammel Furniture
42×162×45 cм, модерни, мат

Масичка за телевизор с дъбов декор в черно и натурално 165x40 cm Ampère - TemaHome
40×165×47 cм, модерни, мат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност







