
Модерна настолна лампа бронз с бял мрамор - Marissa
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна лампа с енергоспестяващ LED източник.Функция за RGB осветление и бяла светлина.Цветовете и яркостта на светлината могат да се регулират с дистанционно управление, включено в комплекта.Лампата разполага с музикален режим - свети в ритъма на музиката.Захранване чрез USB кабел (включен в комплекта).Батерия (CR2025) за дистанционното управление е включена в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Димиране чрез дистанционно управление |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Стил | Други |
| Series | STELLA Polux |
| Производител | Polux |

Модерни
В наличност

Ключ за осветление, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски, метал
В наличност
Модерни
В наличност

Стъкло
В наличност
Ретро
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, на бюрото
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност


LED лампи
В наличност

Стъкло, с димер
В наличност


Модерни, скандинавски
В наличност
LED лампи, с димер
В наличност
Метал
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, дърво
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
С осветление
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност