
Модерна настолна лампа бронз с бял мрамор - Marissa
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолна лампа с вградена батерия с капацитет 1200 mAh. Лампата разполага с регулируема яркост в три нива. Зарежда се с адаптер и USB-C кабел (включени в комплекта). Време на светене: макс. 5 часа. Време за зареждане: 4 часа. Степен на защита IP44, което я прави устойчива на влага и подходяща за използване навън или във влажни помещения.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| С димер | Да |
| Входяща мощност | 1,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 60 lm |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W |
| Стил | Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Жавот на батерията | 5 h |
| Тип щепсел | USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Series | MIREO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни
В наличност
Ретро
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, пластмаса
В наличност
Скандинавски, пластмаса
В наличност
На нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни, на бюрото
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, метал
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, дърво
В наличност


Метал

Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност


LED лампи, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка