Коланът разполага с достатъчно скоби, които го държат добре на място.
Достатъчно дълъг захранващ кабел
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външните интелигентни LED ленти Govee Outdoor Pro превръщат вашата градина в дизайнерско бижу. Технологията RGBICWW може да показва до 57 цвята едновременно и да регулира интензитета на осветлението от 1 до 100%. RGB - 16 милиона цвята, нюанси на бялото в диапазона 2700-6500K, 64 светлинни сцени и 4 ритмични музикални режима. Любителите на по-богати цветове ще оценят функцията за сегментно управление на цветовете (не важи за бели LED). Персонализирайте цвета на всеки сегмент от лентата според вашите предпочитания и създайте уникално осветление, което отговаря точно на вашия вкус, настроение и визия. Управлявайте настройките на цветовете и интензитета на светлината лесно чрез приложението Govee Home (съвместимо с iOS и Android). Получавате достъп до функции като таймер, DIY цветове, видео режим, синхронизация с музика и сценични режими. С таймера можете автоматично да включвате и изключвате светлините според изгрева и залеза на слънцето. Синхронизация с музика чрез вградения микрофон за перфектно парти изживяване. LED лентата е подходяща и за места като тераси, около басейни и други. Гласовото управление е възможно чрез Siri, Amazon Alexa и Google Assistant. Лесен монтаж с помощта на 3M ленти. Свързване: Wi-Fi + Bluetooth. Дължина: 10 м. Степен на защита: лентата и контролният блок са IP65, адаптерът е IP44. Захранване чрез мрежов адаптер. Съдържание на опаковката: 1x LED лента, 1x мрежов адаптер, монтажни материали.
| Източник на светлина | В електрически контакт |
|---|---|
| Светлини с rgb | Да |
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Тип | LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента |
| Място | Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня, Градина и пътеки/Баня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон, LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44, IP65/IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Общ светлинен поток | 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Производител | Govee |
Отзиви на потребителите
Коланът разполага с достатъчно скоби, които го държат добре на място.
Достатъчно дълъг захранващ кабел

Стоящи
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, стена
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
За изпращане след 2 дни
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
Стоящи
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
В електрически контакт, 230V, стена
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, стена, светлини с RGB
В наличност

LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
