







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяло висящо осветително тяло с керамичен абажур ø 25 cm Sativa – Sollux
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Керамика |
| Мощност | 60 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 2.35 kg |
| Дължина на кабела | 100 cm |
| Диаметър на абажура | 25 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Special Week/Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Керамика |
| Цвят | Бял |
| Material | Керамика |
| Производител | Sollux |

Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ретро, стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност


Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Кръгъл, атипичен
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, с абажур
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ретро

Ключ за осветление, индустриални, в кухнята

Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Ретро, с димер
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление


Модерни, в кухнята
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност