
13,64 €
26,68 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с енергоспестяваща LED технология. Благодарение на степен на защита IP44 е подходящ и за помещения с повишена влажност. Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури - 3000K, 4000K и 6000K. Налични са няколко размера с подходяща мощност. Захранващият блок (драйвер IP20) е включен в комплекта.
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
|---|---|
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 ° |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Дълбочина на вграждане | 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm, 10 mm |
| Монтажен отвор | 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm, 280 mm |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Общ светлинен поток | 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Series | LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite |
| Производител | Ecolite |

































Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
