
18,18 €
35,56 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен осветител с енергоспестяваща LED технология. Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури - 3000K, 4000K и 6000K. Налични са няколко размера с подходяща мощност. Захранващият блок (драйвер IP20) е включен в комплекта.
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
|---|---|
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 ° |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W, 160 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Общ светлинен поток | 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm, 2260 lm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Series | LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite |
| Производител | Ecolite |















Студено бялa светлина
В наличност

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност




Студено бялa светлина
В наличност

Топло бяла светлина
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Метал
В наличност



Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
