Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Ecolite LED-CSL-CCT/18W/BI - LED таванно осветително тяло LADA LED/18W/230V бяло
23,14 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 12.09.2024 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
Описание на продукта
Модерен осветител с енергоспестяваща LED технология. Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури - 3000K, 4000K и 6000K. Налични са няколко размера с подходяща мощност. Захранващият блок (драйвер IP20) е включен в комплекта.
Спецификации
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
|---|---|
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 ° |
| Общ светлинен поток | 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm, 1550 lm |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Series | LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite, LADA Ecolite |
| Производител | Ecolite |
Препоръчва се

37,27 €
72,89 лв.
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност47,95 €
93,78 лв.
Модерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
84,95 €
166,15 лв.
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
156,61 €
306,3 лв.
Brilagi - LED таванно осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000/4000/6000K Ø 80 см
В наличностБезплатна доставка
152,48 €
298,22 лв.
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/96W/230V IP44 черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
107,02 €
209,31 лв.
Brilagi - Димируемо таванно LED осветително тяло FLARE LED/43W/230V 3000/4000/6000K + с дистанционно управление
В наличност
202,07 €
395,21 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло MODERN LED/67W/230V 46x55 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - LED осветително тяло POOL SMART с възможност за димиране, LED 60 W / 230 V, диаметър 50 см, Wi‑Fi (Tuya), бежово, с дистанционно управление
В наличност
61,57 €
120,42 лв.
Globo 41764-18 - LED Плафониера BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
В наличност
115,29 €
225,49 лв.
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
82,27 €90,96 €
160,91 лв.177,9 лв.
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
Brilagi - Умен димируем таванен LED/36W/230V 53x53 cm Wi-Fi Tuya + ДУ
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
164,88 €
322,48 лв.








