
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 7W 55CM APP365-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Стил | Други |
| Тип | Аплик |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1570 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Series | BLAS Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

Малък
В наличност



E27, LED
В наличност
Цифрови будилници
В наличност