
Rabalux 5359 - Таванно осветително тяло CORTADO 1xE27/40W/230V
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с модерен дизайн и кристални елементи. Квадратната му форма и фино изработените детайли придават на интериора елегантен и луксозен характер. Подходящ само за вътрешни помещения (IP20). С помощта на дистанционно управление можете да регулирате яркостта на осветителя. Възможна е и промяна на цветната температура: 2700 - 6000K. Функция памет - при включване на осветителя последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Дистанционното управление е включено в комплекта. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Основен материал на осветлението | Кристал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Квадратен, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W |
| Температура на светлината | 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K |
| Общ светлинен поток | 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W, 23,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line, TULA Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Кухня
В наличност

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка


Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, ретро
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност