
Azzardo AZ4175 - Лампа за вграждане ESTER 1xGU10/50W/230V кръгла черна
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Luminex, който имаме на склад на цена 214.46 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex, ARION Luminex, SUMMER Luminex, LUCE Luminex |
| Производител | Luminex |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Кристал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи

Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
