
Комплект от 6 вградени спота черни 6,8 см вкл. LED 750 lm димируеми IP65 - Gaius
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Azzardo, който имаме на склад на цена 21.65 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | Халогенни |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Стъкло, Метал |
| Цвят | Бежов |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 65 mm |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Форма | Кръгъл |
| Тип крушка | MR16 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Дълбочина на вграждане | 50 mm |
| Series | ESTER Azzardo |
| Производител | Azzardo |

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Бронз
В наличност
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, за вграждане, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност