
206,2 €
403,29 лв.
LED Прожектор AVENO LED/200W/230V 4000K 32000 lm IP66 черен
230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 6.20 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор |
| Място | Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки, Пергола/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Общ светлинен поток | 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm, 1650 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra, 70 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar, REFLECTOR Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
