
37,04 €
72,44 лв.
Eglo 93407 - Екстериорен аплик ALORIA 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilliant, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Series | RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant, RILEY Brilliant, ARTO Brilliant, ISTRIA Brilliant |
| Производител | Brilliant |

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност