
Rabalux 7068 - LED Прожектор със сензор FLOOD LED/30W/230V 4000K IP44 черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практичен прожектор с енергоспестяващ LED източник.Датчик за движение PIR.Обхват: 4 - 10 м (в зависимост от наклона на прожектора нагоре или надолу).Ъгъл на засичане: 120°.Излъчва дневна бяла светлина (4000K).
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W, 190 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm, 2700 lm |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Series | FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux, FLOOD Rabalux |
| Производител | Rabalux |

230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
