
LED Прожектор AVENO LED/300W/230V 4000K 48000 lm IP66 черен
230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практичен рефлектор с LED технология Благодарение на високото си покритие IP65 той е напълно подходящ за екстериор (за осветление на сгради, тунели, пътища, градини, дворове, билбордове и др.) Рефлекторът е със симетрично разпределение на светлинатаí светла, ъгълът на излъчване е 120°Лесен монтаж към стена или твърда повърхност на разстояние поне 1 метър от най-близкия осветен обект
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm, 8000 lm |
| Тип | LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор, LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W, 555 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Максимална входяща мощност на лампата | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR, ADVIVE PLUS Brilum, REFLECTOR |
| Производител | Brilum |

230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност