
RED - Design Rendl-R12559- Екстериорен аплик DURANT 1xE27/18W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично външно осветително тяло със сензор за движение (PIR). Цветната температура може да се настрои в три варианта чрез DIP превключвател: 2700/4000/6500K. Обхват на сензора: 6-8 м. Ъгъл на детекция: 110°.
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm, 1000 lm |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Series | BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux, BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Хром, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Стомана
В наличност
230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Зима, накрайници за крака, за момичета
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Утешители
В наличност
Малък
В наличност

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Бамбук, с капак, квадратна
В наличностБезплатна доставка