
Класическа таванна лампа черна с опалово стъкло 30 см IP44 - Nohmi
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 26.03 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24,5 W |
| Series | FLAME Briloner |
| Производител | Briloner |

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност