Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Nordlux - LED соларна лампа с сензор RICA LED/5W/3,7V IP44
82,23 €
История на цените
- 30.04.2026 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 6.02.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 9.07.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
Описание на продукта
LED соларна лампа със сензор за здрач и движение. През деня се зарежда от слънчевата светлина и вечер автоматично се включва при засичане на движение. Обхват на сензора: до 8 м. Ъгъл на сензора: 100°. Лесен монтаж в земята с помощта на колче. Включена батерия 18650 2200mAh Li-ion.
Спецификации
| Видове външно осветление | Наземни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Соларно | Да |
| Функция | Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология, Със сензор/LED технолигия/Соларна технология |
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа, Соларна лампа/Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Series | RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux, RICA Nordlux |
| Производител | Nordlux |
Препоръчва се

63,95 €74,95 €
125,08 лв.146,59 лв.
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
28,95 €30,95 €
56,62 лв.60,53 лв.
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Herb
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
32,95 €35,95 €
64,44 лв.70,31 лв.
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
115 €
224,92 лв.
Черна външна лампа 220 см 2-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставка
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
164,88 €
322,48 лв.
































