
LED RGB Димируема лента LED/6W/5V USB 2 м + дистанционно управление
LED ленти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лента, която озарява всеки интериор.Благодарение на функцията RGB можете да променяте цвета на светлината по желание.Лентата може да се управлява с дистанционно управление или чрез мобилно устройство с приложението Lotus Lantern.Приложението е налично за устройства Android и iOS.Можете да регулирате яркостта на лентата, да задавате продължителността на светенето и различни режими на мигане и преходи на светлината.Приложението позволява също синхронизиране на светлината с музикалния ритъм.Възможност за скъсяване на лентата на сегменти по 10 см.Дължина на лентата: 15 m (2 x 7,5 m).
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Светлини с rgb | Да |
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон |
| Стил | Други |
| Тип | LED лента |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 25,2 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 25,2 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25,2 W |
| Series | RGB STRIP Kobi, LED STRIP Kobi |
| Производител | Kobi |

LED ленти
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност


В електрически контакт, стоящи
В наличност
Стъкло, метал, стоящи
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност

Стъкло, стоящи
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност
12V, стена
В наличностБезплатна доставка
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
Дърво
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Метал, стоящи

LED ленти
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност

Соларен източник, стоящи
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти
В наличност

Дърво
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност