Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Ledvance - LED соларна лампа ENDURA STYLE SOLAR LED/1,2W/3,7V IP65
36,74 €
История на цените
- 1.05.2026 г. - 36,76 € / 71,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 36,76 € / 71,9 лв.
- 8.02.2025 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 20.09.2024 г. - 36,76 € / 71,9 лв.
- 2.07.2024 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
Описание на продукта
LED соларна лампа със сензор за здрач. Гъвкав монтаж - за стена и под или за вкопаване в земята с колчета. Лесен и бърз монтаж, независим от захранване. Корпус от леян под налягане алуминий. Време за зареждане на батерията: 8 часа. Автоматично се включва при здрач. Яркостта може да се регулира в три степени.Захранване: Литиево-йонна батерия с капацитет 2000 mAh.
Спецификации
| Основен материал за външно осветление | Метал |
|---|---|
| Соларно | Да |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем, Соларна технология/LED технолигия/Постепенно димируем |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm, 60 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W, 1,2 W |
| Капацитет | 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh, 2000 mAh |
| Series | ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance, ENDURA STYLE SOLAR Ledvance |
| Производител | Ledvance |
Препоръчва се

109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
53,31 €
104,27 лв.
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
32,95 €35,95 €
64,44 лв.70,31 лв.
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
39,95 €41,95 €
78,14 лв.82,05 лв.
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
20,95 €22,95 €
40,97 лв.44,89 лв.
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
189,67 €
370,96 лв.
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
4,96 €
9,7 лв.





















