
LED Димируема крушка Philips PAR16 GU10/4W/230V 3000K CRI 90
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Топла светлина - С тази димируема крушка можете да намалите яркостта от 2700 K до топла светлина от 2200 K. Колкото повече намалявате яркостта, толкова по-топла става светлината. Извлечете максимума от димируемите LED крушки, като ги съчетаете с подходящи димери. С LED технологията спестявате до 80% от разходите за енергия.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 3,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 2200-2700 K |
| Общ светлинен поток | 345 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | LED крушка |
| Series | WARM GLOW Philips |
| Производител | Philips |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
В наличност

E27, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка