
Сиво висящо осветително тяло с метален абажур Marisa – GTV
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната, с абажур
93 € / 181,89 лв.

Бяло висящо осветително тяло с метален абажур Marisa – GTV
Метал, модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
81 € / 158,42 лв.

Черно висящо осветително тяло с метален абажур Marisa – GTV
Метал, модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
87 € / 170,16 лв.
Бяло висящо осветително тяло с метален абажур Marisa – GTV
История на цените
- 26.04.2026 г. - 81 € / 158,42 лв.
- 16.01.2026 г. - 81 € / 158,42 лв.
- 5.11.2025 г. - 86,49 € / 169,16 лв.
- 30.11.2024 г. - 60,43 € / 118,19 лв.
- 28.11.2024 г. - 66,62 € / 130,3 лв.
- 20.11.2024 г. - 82,42 € / 161,2 лв.
- 17.11.2024 г. - 93,41 € / 182,69 лв.
- 16.08.2024 г. - 93,57 € / 183,01 лв.
- 1.07.2024 г. - 109,93 € / 215 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяло висящо осветително тяло с метален абажур Marisa – GTV
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Атипичен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 1.6 kg |
| Диаметър на абажура | 40 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Цвят | Бял |
| Material | Метал |
| Производител | GTV |
Подобни продукти
Модерна релсова осветителна система с 5 висящи лампи бяла 1-фазна - Iconic Frini
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Бежово висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 29 cm Elati – Light & Living
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел ХОЛИДЕЙ, крем, абажури Текстинел Крем-2, 3xE27

Пендел НОРМАНДИЯ БЯЛ - елипса, бял, 1xE27

Пендел АМАЛФИ, крем, абажур Камелот Макиато, 1xE27
Ретро

Пендел ЛИОН, ø300, бял, абажур Сами Бял, 1xE27

Eglo 96096 - LED полилей PERTINI 2xLED/10,8W/230V
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Арт Деко висяща лампа бежова с бяло стъкло 8 светлини - Sandra
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Пендел ДАЛИЯ, хром, абажур Сами Бял, 1xE27

Пендел РЕЙНБОУ - цилиндър, ø400, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27

Висяща лампа черна с опалово стъкло 8-светлина овална - Uvas
Стъкло, модерни, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Модерна висяща лампа бяла 74 см с LED димер - Rowan
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Кремава лампа за таван ø 50 cm Plumeria - Light & Living
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Висящ полилей HELEN 1xE27/15W/230V бял
В наличност
Ретро висяща лампа черна с прозрачно стъкло овална 3-светлина - Eclipse
Ретро, стъкло
В наличност
Пендел ЛИОН, ø400, бял, абажур Сами Бял, 1xE27

1-фазна релсова система с 3 броя прожектори и висящи лампи бели - Cavalux Jeana
В наличностБезплатна доставка
Пендел КАМЕЛОТ МАКИАТО - цилиндър ø400, h=200, крем, 1xE27

Пендел АМАЛФИ, крем, абажур Камелот, 1xE27
Ретро

Метално висящо осветително тяло в сребрист цвят Stack – Markslöjd
Метал, ключ за осветление, скандинавски
Безплатна доставка
Висящо осветително тяло в месингов и кехлибарен цвят със стъклен абажур ø 25,5 cm Kurage – Markslöjd
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Сиво висящо осветително тяло, височина 150 cm Vilma - SULION
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Арт Деко висяща лампа бежова с бяло стъкло 7 светлини - Sandra
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Пендел NOAK WOOD 3xE27/15W/230V бял/бук
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Полилей КОМО, бял, 2xE14
Ретро

Пендел САМИ МАКИАТО - конус ø300/ø200, h=200, крем, 1xE27
С абажур

Пендел ГАЛАТА ЕКРЮ - цилиндър ø400, h=200, крем, 1xE27
С абажур

Пендел ХОЛИДЕЙ, крем, абажури Текстинел Крем-2, 2xE27

Смарт скандинавска висяща лампа сребриста с опалово стъкло 50 см, включително WiFi A60 - Ball 50
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска висяща лампа бяла вкл. адаптер за релса 3-фазен - 3-Phase Tuba Small
Модерни, индустриални
В наличност
Дизайнерски висящ аплик бял с LED 3-степенен димер - Pauline
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Полилей КОМО, бял, 3xE14
Ретро
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
