
Пендел Ring LED + дистанционно управление APP392-CP White
Метал, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Напрежение | 230 V |
| Входяща мощност | 10,8 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 10,8 W |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21,6 W |
| Стил | Други |
| Тип | Висящ полилей |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Series | PERTINI Eglo |
| Производител | Eglo |

Метал, LED лампи
В наличност
С абажур


Модерни, индустриални
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Ретро

Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


С абажур



Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
С абажур

Ретро




Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност