
Nanoleaf NF084K02-20SLO - димируема LED гирлянда RGBWIC, 20 x LED, 15 м, Wi-Fi, IP65
История на цените
- 11.05.2026 г. - 111,16 € / 217,41 лв.
- 28.06.2024 г. - 107,83 € / 210,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осветете външните си пространства с тези многоцветни външни светлинни гирлянди с технология Smart Matter. RGB - избор от 16 милиона цвята. Перфектното външно осветление за всяко градинско парти или нощна среща. Настройте настроението с тези уникално оформени LED крушки с индивидуално управление на цветовете за динамични плавни преходи. Висококачествени светлинни гирлянди с клас на защита IP65 и контролер на кабела с IP67, идеални за външни пространства, дворове и градини. Създайте перфектната атмосфера за всякакъв повод с ярки цветове или класическо бяло (2700K до 6500K). Разширете комплектите си външни светлинни гирлянди до максимална дължина от 45 м. Откривайте или създавайте статични или анимирани сцени с персонализирани цветови палитри, за да подобрите всичко от вечерна среща до празнични тържества. Автоматизирайте включването и изключването на светлините в зададено време чрез избраната от вас екосистема за умен дом. Съвместимост: Apple Home, Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings, Razer Chroma. Управление също чрез приложението Nanoleaf (Android и iOS) през Wi-Fi. Размер на крушката: височина 67 мм, максимален диаметър 46 мм. Дължина на светлинната верига: 15 м. Опаковката съдържа: 1x светлинна верига (20 крушки), 1x контролер и захранване.
Спецификации
| Вид декоративни лампи | Стена, Струнни светлини |
|---|---|
| Светлини с rgb | Да |
| Тип | Екстериорни лампички/Коледни лампички |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP65/IP67 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 55 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | Products Nanoleaf |
| Производител | Nanoleaf |
Отзиви
Препоръчва се


Immax NEO 07775L- LED RGB+CCT Димируема лента 48W/230V 10 м IP65 Wi-Fi Tuya + д.у.
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
В наличност
LED Гирлянда 10 метра 10 лампи ярка IP44 - Chill
Пластмаса
В наличност
LED външен декоративен низ 20xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
Govee - TV 46-60" SMART LED подсветка RGB + дистанционно управление
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 18xE12 13m черна IP44 топла бяла светлина
Стена, Струнни светлини
В наличност
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
Aigostar - LED RGB регулируема соларна лента LED/10W/3,2V 10 м IP65 + DO
LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличност
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
