Препоръчва се
Не е в наличност
Eglo 96718 - LED Точково осветително тяло MONCALVIO 4xGU10/5W/230V
78,1 €
История на цените
- 27.05.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 1.05.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 16.08.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 25.06.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo, MONCALVIO Eglo |
| Производител | Eglo |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
10,74 €
21,01 лв.
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
61,57 €
120,42 лв.
Globo 03632W - LED таванна лампа с вентилатор LAFEE LED/18W/230V
В наличност
11,57 €
22,63 лв.
Aigostar удължител с ключ 4 гнезда 3м SCHUKO черен
В наличност
294,64 €
576,27 лв.
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро стълбищен ключ без рамка № 6 бежов
В наличност
15,25 €
29,83 лв.
Kliklap - Ретро еднополюсен ключ без рамка № 1 бежов
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
67,49 €
132 лв.
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
14,01 €
27,4 лв.
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност


























