


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Добре е да знаете: Панелите са изработени от полиетилен и затова трябва да се поставят върху чиста, гладка и суха повърхност.
| Дълбочина: | 60 cм |
|---|
| Дизайн на плочки и настилки | Едноцветна |
|---|---|
| Форма на плочка | Правоъгълник |
| Тип | Самозалепващи се панели в комплект |
| Брой части | 6 бр. |
| Поставяне на стикер | На стената |
| Плътност | 0.25 cm |
| Тегло | 0.45 kg |
| Дължина | 60 cm |
| Модел | Каменен |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Опаковка | Изправен |
| Цвят | Кремав/светлосив |
| Производител | SP TREND |

Едноцветна, правоъгълник
В наличност
Едноцветна, правоъгълник
В наличност
Едноцветна, правоъгълник
В наличност
Гланц, външна

Камък

Камък

Външна



Едноцветна, правоъгълник
В наличност
Външна

Мозайка
В наличност



Външна


Камък



Камък

Външна


Камък



Текстил, едноцветна, правоъгълник


Камък



Външна

Маса
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
240×260 cм

200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност