
Стенни аплици InLight 43369
Метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 33.88 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Стил | Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Входяща мощност | 9 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | ANTICO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал
В наличност
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Стъкло, пластмаса
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло


Дърво
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Стъкло

Метал, LED лампи
В наличност
Метал
В наличност

Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност