
Globo 36638W - LED соларна лампа 10xLED/0,06W/3V IP44 бяла
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED безжична лампа за външна употреба. Сензорно управление на яркостта и цвета на светлината. USB кабел с дължина 1 м. Захранване чрез USB кабел. Цветна температура: 3000K (топла бяла), 4000K (дневна бяла), 5000K (студена бяла). Функция RGB. Плавно регулиране на яркостта (10%-100%).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Място | Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола, Спалня/Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление, Димируем, с димер/LED технолигия/Сензорно управление |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K, 3000 K/4000 K/5000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm, 400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Капацитет | 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh, 3600 mAh |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar, TABLE LAMP Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност


LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
С димер
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
С димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност


Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка