
Rabalux 74227 - Настолна лампа APOLONIA 1xE27/40W/230V бял
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна лампа с енергоспестяващ LED източник.Разполага с LCD дисплей, който показва температурата и часа.Освен това е оборудвана с календар и будилник.Цветна температура: 4000K (естествено бяла светлина).Лампата има стъпково регулиране на яркостта чрез сензорен превключвател.Захранване чрез USB кабел (включен в комплекта).Адаптер за контакт е включен в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm, 340 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Series | AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux, AMATO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
С димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличностБезплатна доставка


Ключ за осветление, метал
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление
В наличност




LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка