
LED Димируема сензорна настолна лампа RIMINI LED/2W/5V USB 2000 mAh хром/бял
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолна лампа с вградена батерия с капацитет 1800mAh. Лампата разполага с плавно регулиране на яркостта на светлината. 3 режима на цветна температура: 2700K - 4000K - 6500K. Лампата се зарежда чрез USB-C кабел (включен в комплекта). Време на светене: 6-8 часа. Време за зареждане: 4 часа.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500, 4000/2700/6500 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm, 108 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Капацитет | 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Жавот на батерията | 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h, 8 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo, SHIRA Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
С димер
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка