Препоръчва се
Не е в наличност
Точково осветително тяло ANGIE 3xGU10/35W/230V черно
28,51 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 1.05.2025 г. - 64,88 € / 126,89 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя MAXLED, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED, ANGIE MAXLED |
| Производител | MAXLED |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
20,62 €
40,33 лв.
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
20,25 €
39,61 лв.
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
86,36 €
168,91 лв.
ZEVENTI - Вентилатор за таван FAMARA 1xE14/60W/230V
В наличност
31,78 €
62,16 лв.
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
43,76 €
85,59 лв.
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност

























