
Японски таванен абажур бял с текстилен абажур - Bida
Кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | G9 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Series | BALL Zuma Line, ARCTURUS Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи

Модерни
В наличност
LED, топла, неутрални
В наличност
Хартия, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Метал, 230V, кръгъл

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, атипичен, комплекти


Стъкло, LED лампи, 230V

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, LED лампи, 230V

Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни

Пластмаса, LED лампи
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, 230V, кръгъл

Модерни, кухня
В наличност
Метал, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка